Spam.

 Tutaj możecie;
- Polecać swoje blogi, funpage czy inne takie.
- Zadawać pytania bohaterom. (możecie też na asku zadawać je)
Czego nie możecie;
- Obrażać 1D. Zresztą jak nigdzie indziej. 
Wszelkie spamy pod rozdziałami nie zawierające opinii o rozdziale zostaną USUNIĘTE
Pozdrawiam xx. 


8 komentarzy:

Natalia Tomlinson pisze...

Dziewczyna nie lubiana w szkole...wyjeżdża do babci do Londynu. Poznaje pare nowych ludzi, cieszy się że w końcu jest ktoś kto ją akceptuje...jednak jej szczęście i problemy się nie kończą. Zakochuje się...ale co w tym jest złego? Bo nie w jednej osobie...Jak zakończy się ta historia.? A jak zacznie.? Dowiesz się czytając: http://myownworld-opowiadanieoonedirection.blogspot.com/

Forever alone pisze...

[SPAM] Opowiadanie o Niallu
Spójrz na mnie. Co widzisz? Ja widzę kawałek ciała, które jakoś próbuje funkcjonować i wrak emocjonalny. Kawałki rozsypanej psychiki, którą bezskutecznie próbuje poskładać. Widzę osobę, która najzwyczajniej w świecie nie radzi sobie z tym wszystkim. To wszystko ją przerasta.
http://loveme-likeyou-do.blogspot.com/
Nie przekonana? Obejrzyj zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=QObcS4vIglI

Ada Styles pisze...

Każdy z Nas ma przyjaciela , prawda ? Cassie też go miała. Jest dziewczyną z tajemniczą przeszłością . Razem ze swoją przyjaciółką - Eleanor Calder - zamieszkuje mały apartamentowiec w Menchesterze . Co się stanie , gdy dziewczyny wyjadą do Louis'a ? Czy Londyn odnowi stare przyjaźnie ? Jaką decyzje podejmie Cass , a jaką Harry ?
SERDECZNIE ZAPRASZAM I LICZĘ NA SZCZERĄ OPINIĘ XX
cassie-and-one-direction.blogspot.com

Julia Trzyloł pisze...

http://take-me-to-the-place-i-love-please.blogspot.com/ [ZAYN] - "To tak jakby pokochać własnego wroga. Zacząć oddychać wiedząc, że jest blisko. Naprawdę go nienawidzę. Naprawdę mam go dosyć. Tylko czasami czuję jakby był moją kokainą. To jego obecność daje mi siły, a zapach męskich perfum przyprawia mnie o motylki w nosie. Kocham go całym sercem, ale jednocześnie nienawidzę. Czuję się jak dwie osoby w jednym ciele."
oraz kiss-me-hard-before-you-go-please.blogspot.com/ [ZAYN] - czyli jak Zayn będzie musiał uporać się z problemami swoimi, swojej dziewczyny, wychować dziesięcioletnią Joy, a przy okazji zająć się zespołem. Los oczywiście będzie chciał inaczej.

This Wonderful World pisze...


Zapraszam na nowy rozdział ;)
http://thiswonderfulworld0.blogspot.com/

Dream pisze...


Osiemnastoletnia Mistral prowadzi całkiem zwyczajne życie, jednak wkrótce przyjdzie jej poznać prawdę o sobie i pewnym niezwykłym „darze”. Dokładnie w dzień swoich osiemnastych urodzin stanie się kimś zupełnie innym i pozna długo skrywaną tajemnicę. Czy będzie potrafiła sprostać temu, co ją czeka oraz dokonać właściwych wyborów? Zegar tyka....

Zapraszam do zagłębienia się w moją autorską historię: http://sekrety--nocy.blogspot.com/

Yeaaah ;3 pisze...


zapraszam na naszą stronę gdzie robimy zwiastuny na blogi http://zwiastuny-na-blogi.blogspot.com może Ci się przyda?

Juggins Foster. pisze...

Harry to nastolatek który ma wszystko, czego dusza zapragnie. Pieniądze, rodzinę, … Ale zboczył z dobrej drogi i znalazł Perrie, a razem z nią narkotyki.
Louis nie ma nic. Pieniędzy, dobrego mieszkania, rodziców… Ale ma brata Nialla, którego kocha nad życie i dla niego skoczyłby w ogień.
Harry i Louis to dwa inne światy, dwie odmienne rzeczywistości. Ale połączy ich uczucie, którego oni sami do końca nie będą mogli zrozumieć. Miłość, wraz z którą będą szukali szczęścia. Ale czy je znajdą? Czy wiatr który cały czas wieje im w twarz w końcu zmieni kierunek?
Sweet nothing, czyli fanfiction o Larry’m Stylinsonie.
Serdecznie zapraszam: http://wantyourhelp.blogspot.com/